U15 – Derby z Enea Astoria

🔥 Mocna inauguracja sezonu 2021/2022 naszej drużyny w kategorii rozgrywek U15M.

⚔️ Derby mają czasem to do siebie, że rządzą się swoimi prawami. Przyjechaliśmy niemalże pełnym składem, po intensywnie przepracowanym obozie oraz po odpalenia silników na turnieju w Mrągowie.

👍 Mecz rozpoczął się korzystanie dla nas, trafialiśmy i z dystansu i z „pomalowanego”. I kwarta zakończyła się 10:19 dla naszej ekipy.

🙄 Druga i Trzecia odsłona meczu to już kunszt możliwości przeciwników. Wrócili do gry, a my troszkę zaczęliśmy „balansować na linie nad przepaścią”. Po dwóch kolejnych kwartach straciliśmy przewagę, a wynik 51:34 nie napawał nas optymizmem.

💪 IV Kwarta to już inna bajka. Zawodnicy nie stracili w swoje możliwości wiary i pokazali charakter, pozwalając w obronie chłopcom z Astoria Novum zdobyć tylko dwa punkty. Całą ostateczną odsłonę wygraliśmy 2:18! Zabrakło niestety jednego posiadania, by przechylić szale zwycięstwa na nas… Mecz zakończył się 53:52.

👏 Wielkie brawa za walkę, wychodzimy z tego meczu naprawdę zadowoleni w świetnych nastrojach i pełnej energii do dalszej pracy. W końcu już dziś kolejny trening. 😁

👏👏 Szczególne podziękowania dla naszych rodziców, którzy swoją obecnością i dopingiem wspierali nas wczoraj! 🙏

#UKSBasketRegnumBydgoszcz #BasketRegnum #MlodeLegendy #CoachBoruta #MlodeLegendy2007 #KPZKosz