I po obozie…

Przyszedł czas na podsumowanie 10-dniowego obozu przygotowawczego wszystkich naszych drużyn UKS Basket Regnum Bydgoszcz.

Coach Justyna Pytlarczyk, która była obecna na naszym całym obozie, możemy oficjalnie poinformować, że dołącza do naszego klubowego grona trenerskiego!

Jest nam niezmiernie miło, że trenerka wybrała nasz klub, a my zyskujemy kolejnego fachowca w składzie. To utalentowana wieloletnia zawodniczka, rozgrywająca 1-ligowych klubów, między innymi KS Basket 25, gdzie zaczynała swoją seniorską przygodę, a ostatnie lata włącznie z sezonem 2019/20 grała w Mon-Pol Płock.

Swoje doświadczenie z seniorskich parkietów od kilku lat przenosi na szkolenie dzieci i młodzieży. Ostatni czas była również asystentką trenera Mon-Pol Płock w 1. Lidze Kobiet.

Justyna jest kolejną systemową trenerką w naszym klubie. Liderka PBC w myśl IMOPEKSIS University, pragnie rozwijać naszą młodzież, wzmacniając szkolenie.

Witamy w naszym klubie Justyna‼️

Pora na podziękowania dla całej kadry trenerskiej, bez której treningi i bezpieczne przeprowadzenie klubowego campu nie byłoby możliwe.

Zgrana ekipa, która wspierała się wzajemnie na zajęciach i po za nimi w składzie:

Psycholog Sportu Pola Weiner
– Coach Justyna Pytlarczyk
– Coach Mateusz Skrzela
– Coach i Kierownik obozu Marcin Boruta

-Coach Seweryn Modniewski
-Coach Patryk Krykant

W imieniu Zarządu i Rodziców wielkie brawa dla całej ekipy i szczere słowa uznania!