TRENER MARCIN BORUTA ASYSTENTEM TRENERA KADRY WOJEWÓDZTWA ROCZNIKA 2007!

W poniedziałkowy wieczór została ogłoszona baaaaardzo miła wiadomość! Nasz trener Marcin Boruta został powołany do sztabu trenerskiego Kadry Województwa Kujawsko-Pomorskiego chłopców rocznika 2007!

Trener Marcin dołączył do naszego klubu w Grudniu 2016. W między czasie podniósł swoje kwalifikacje uzyskując trenerską licencję B. W tym sezonie objął szkoleniem zespół U-12 tj. rocznik 2007 i młodsi z którym występuje w Kujawsko-Pomorskiej Lidze Koszykówki oraz na turniejach w całym kraju! Równolegle Trener Marcin zajmuje w naszych strukturach stanowisko Dyrektora ds. sportowych wykonując na rzecz klubu ogromną pracę organizacyjną!

My jako klub cieszymy się niezmiernie, że Trener Marcin został dostrzeżony i doceniony nie tylko przez nasz klub ale i ludzi w Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Trenerowi Marcinowi serdecznie gratulujemy życząc sukcesów sportowych i samorealizacji!💪

POWODZENIA!!😊