Weekend z U-14 na remis!

Pierwsze tegoroczne mecze mają za sobą nasi młodzicy.
Jako pierwsi w tym roku zawitali do Bydgoszczy koledzy z TKM Włocławek, którzy byli zdecydowanym faworytem zmagań. Nasi chłopcy jedynie przez pierwsze 6 minut potrafili nawiązać równą walkę (12:11 dla Nas). Kolejne minuty to pokaz siły, przede wszystkim w obronie, chłopców z Włocławka. Naszym zawodnikom w tym meczu nie wolno odmówić determinacji i ambicji. Jednakże na takiego rywala to zdecydowanie za mało…

Ostatecznie wysoko przegrywamy 53:105….

SOFTBLUE/REGNUM BYDGOSZCZ – TKM WŁOCŁAWEK
53 : 105 (15:36, 12:25, 9:21, 17:23)
Budziak T. 17 (2×3); Kos A. 13; Urbański T. 7; Kończal M. 5; Roth I. 5; Barwiński J. 3; Łaski S. 2; Pawlak M. 1; Sypniewski P. 0; Dybek K.0; Szaflik F. 0; Budysz R. 0
———————————————————–
Dzień później podejmowaliśmy w derbowym pojedynku ENEA Astorię Bydgoszcz. Nasi chłopcy od samego początku meczu narzucili rywalowi swoje warunki i już w pierwszej kwarcie właściwie skończyli mecz. W tej części meczu fragment 18:0 i cała kwarta 31:7. Kolejne minuty mijały na spokojnym kontrolowaniu przebiegu spotkania oraz systematycznym powiększaniu przewagi.

Ostatecznie wysoko wygrywamy 94:48!!