Gramy towarzysko w Warszawie!

Dzisiejsza Niedziela dobiega końca, choć Nitro-Chem Basket Regnum Bydgoszcz (U14M) trenera Marcina i UKS Basket Regnum Bydgoszcz (U13M) trenera Serweryna mają jeszcze 3 h drogi Busem.

Ekipy wracają z Warszawy, gdzie wzięły udział w jednodniowym turnieju organizowanym przez klub LaBasketWarszawa

Dziękujemy gospodarzowi za zaproszenie i super organizację.

Wracając do wydarzeń sprzed kilku godzin…

Zespół Nitro-Chem Basket Regnum Bydgoszcz uległ nieznacznie w walce o złoty medal silnej drużynie AK Komorów. Do rozstrzygnięcia tego meczu potrzebna była dogrywka.

Trzeba przyznać, że zawodnicy zrobili progres, bo jeszcze niecałe trzy miesiące temu Ci sami przeciwnicy wygrali z nami na turnieju w Pleszewie niespełna 50-cioma punktami.

W meczu o srebrny medal, przyszło nam grać, po tylko 5-cio minutowej przerwie. Mając już w nogach prawdziwy thriller z Komorowem, trzeba było podjąć walkę z gospodarzem turnieju La Basket Warszawa.

Niestety zabrakło paliwa, choć chłopcy robili co mogli.

W każdym razie Nitro-Chem Basket Regnum Bydgoszcz zaliczają turniej do udanych, bo na 9 drużyn zajęliśmy 3. Miejsce i na szybach zawodników wisi brązowy medal!

Druga nasza załoga z rocznika 2008 i młodsi na turniej stawili się osłabieni, ale dzielnie przeszli przez mecze i wywalczyli 6. miejsce! Co jest zadowalającym na dziś wynikiem.

Gratulujemy osiągnięć i bezpiecznego powrotu dla wszystkich!